Nákupní košík
Celkem: 0 Kč
OPRAVDOVÁ INOVACE V DERMATOLOGII
NEJNOVĚJŠÍ VÝZKUM DOSTUPNÝ I V ČR
ZA NIŽŠÍ CENY NEŽ V ZAHRANIČÍ

Vyhledávání:


Kategorie
CelulitidaVypadávání vlasů
Výrobci
DS LaboratoriesRevivogen

Spectral DNC-N Nanoxidil


cena: 1120 Kč   ks  

kód zboží:---
doba dodání:1-4 dny
obvyklá cena:1500 Kč
První produkt s nanoxidilem, prokazatelně klinicky účinnějším než minoxidil.

  • První kosmetický produkt s obsahem Nanoxidilu 5%.
  • Výrazně vyšší účinnost než minoxidil a zároveň menší pravděpodobnost vedlejších účinků.
  • Průlom v inovaci od lídra v biotechnologickém výzkumu.
  • Klinicky prokázané výsledky silné podpory růstu zdravých vlasů.
Nová verze Spectral DNC má novou konzistenci: nelepí, lépe se aplikuje a nebarví. Má zároveň průhlednou barvu. Spectral DNC-N je teď mnohem lépe aplikovatelný.

Popis

Spectral DNC-N podporuje uzdravení jemný flasových folikul ve vlasové pokožce a podporuje tím tak růst zdravých a silných vlasů ve všech růstových fázích.

Spectral DNC-N je první kosmetický prostředek obsahující Nanoxidil 5%, novou sloučeninu vyvinutou s cílem překonat výkon minoxidilu. To v kombinaci s Aminexilem, procyadinem B-2, citrulinem, mědnými peptidy, T-flavone a dálšími složkami pro podporu doručování aktivních látek do potřebné oblasti dává jedinečný výrobek.

Tento produkt, který je výsledkem špičkového výzkumu obsahuje pouze aktivní látky, které se ukázaly jako nejúčinější v klinických studiích. To zaručuje nejvyšší možnou účinnost při lokální aplikaci, téměř bez nežádoucích účinků, narozdíl od minoxidilu.

DS Laboratories je dnes lídrem v oblasti biotechniky vlasů, kterou zkoumá do velké hloubky. Pozornost zaměřuje na sloučeniny, které ovlivňují čtyři faktory ve fázích růstového cyklu vlasu: epitelové buňky, periferní nervový systém, imunitní sysytém a cévní systém.

Stejná pozornost je věnována absorpčním charakteristikám, jak mají některé sloučeniny blahodárné účinky v některých místech vlasové pokožky jako jsou dermální papily nebo kořen vlasové folikuly, ale bez vlivu na jiných místech jako je povrch vlasové pokožky.

Díky milionům nanokapslí je možné doručit zapouzdřené aktivní látky až na přesné místo určení bez výrazných ztrát a ovlivnění na jiných místech.

Dalším důležitým aspektem výzkumu DS Laboratories je zajisit, aby účinnost aktivních látek postupně neklesala, jak se stává napr. v případě přípravků s minoxidilem.

Spectral DNC-N obsahuje látky, které byly v klinických studiích optimalizovýny na základě sbíraní zpětné vazby z pětiletého výzkumu na lidských dobrovolnících. Materiály, které neprokázaly výraznou účinnost proti placebo efektu byly zamítnuty.

Stručně řečeno Spectral DNC-N je produkt obsahující opravdové nejnovější poznaky skutečného výzkumu proti vypadávání vlasů. Pracuje rychleji a lépe než ostatní generická řešení s podobnou snášenlivostí a vedlejšími účinky. To umožňuje zachovat silné zdravé vlasy a také může pomoci lidem u kterých byl zaznamenán výsledek s minoxidilem, jehož účnek časem slábne.

Spectral DNC-N je určen jak pro vrcholek hlavy (tzv. vertex) tak i pro čelní oblast vlasů. Jeho výsledkem je boj proti vypadávání vlasů a obnovení normálního stavu, velmi efektivním způsobem.

Klinické výzkumy

Při lokální aplikaci nanoxidil stimuluje vlasové váčky i když přesný mechanismus účinku není zcela znám.

Způsoby jimiž může nanoxidil fungovat jsou:

  1. Stimulace folikulárních buňek v obdovbí růstové fáze vlasu
  2. Stimulace folikulárních buňek v klidové fázi do růstové fáze
  3. Inhibice androgenů a jejich schopnosti ovlivňovat a znehodnocovat vlasové folikuly

Ostatní látky použité v tomto přípravku ukázaly v různých studiích schopnost otevření kanálků v buňkách, potlačení DHT, antioxidační účinky, prodloužení růstové fáze vlasů, selektivní potlačení protein kinase-C a blokování chronického zánětu.

Tyto sloučeniny se mnohou také dobře projevit na procesy, které nejsou dosud úplně pochopeny. Použití nakonapslí napomáhá zvyšovat výrazně ukládání účinných látek do kůže na potřebná místa a prodlužuje tak jejich účinnost.

Základní informace

Stejně jako všechny ostatní prostředky, je důležité Spectral DNC-N nasadit co nejdříve, nejlépe při prvních příznacích vypadávání vlasů. Můžete tak dosáhnout nejlepších výsledků.

Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte Spectral DNC-N dvakrát denně bez vynechávání aplikace.

Výsledky se mohou dostavit již za 2 měsíce i když většina lidí vyžaduje více jak 3 měsíce, protože normální vlasy rostou rychlostí 1-1,5 cm / měsíc.

Na počátku aplikace Spectral DNC-N můžete pozorovat zvýšené vypadávání starých vlasů v klidové fázi, které může trvat 2 týdny. Pokud přetrvává déle, poraďte se s vaším lékařem.

Pokud je vaše řídnutí vlasů způsobené dědičně, je nutné používat Spectral DNC-N pořád. Pokud je řídnutí vlasů způsobeno jímými faktory je možné po dosažení optimálního výsledku aplikování přerušit a jen udržovat.


cena: 1120 Kč   ks  

Pro registrované:

login:
heslo:
 

přihlášení pro registrované, registrace se provádí automaticky po provedení první objednávky


Nejprodávanější: