Nákupní košík
Celkem: 0 Kč
OPRAVDOVÁ INOVACE V DERMATOLOGII
NEJNOVĚJŠÍ VÝZKUM DOSTUPNÝ I V ČR
ZA NIŽŠÍ CENY NEŽ V ZAHRANIČÍ

Vyhledávání:


Kategorie
CelulitidaVypadávání vlasů
Výrobci
DS LaboratoriesRevivogen

Revita šampon 925ml


cena: 99999999 Kč   ks  

kód zboží:---
doba dodání:1-4 dny
obvyklá cena:2500 Kč
Vysoce účinný šampon se stimulací růstu vlasů se vzácnými přísadami

Proč si vybrat právě šampon Revita ?

  • jako jediný obsahuje účinné látky nejen proti mužskému vypadávání vlasů, navíc také pro podporu růstu vlasů a zdraví pokožky
  • neobsahuje levné dřáždivé pěnidlo SLS jako většina šamponů
  • nevysušuje pokožku ale hydratuje -> vlasy a pokožka se zbytečně nemastí (maz obsahuje DHT - odpovědný za vypadávání)
  • je určen pro muže i ženy

Přehled vlastností

  • Revita je jedinečný šampon, který kombinuje specifické anti DHT složky s antioxidanty a složkami uklidňujícími pokožku hlavy.
  • Revita má silné zvlhčující účinky a poskytuje základní aminokyseliny pro výživu vlasů zevnitř.
  • Tento kompletní mechanismus nabízí jedinečné a silné výsledky ve vitalitě vlasové pokožky a stimulaci růstu vlasů.
  • Revita zvyšuje průměr vlasového vlákna zatímco jemně čistí, po opláchnutí jsou vlasy měkké s příjemnou vůní.
  • Pro nejlepší účinek používejte šampon Revita již při prvních příznacích vypadávání vlasů.

Účinné látky:

Kofein, Copper Peptides, Spin Traps, Ketoconazol (účinná látka jako v šamponu Nizoral), Rooibos, MSM, Apple Polyphenol (procyanidin B2 a C1), Carnitin Tartrat, Ornitin, Taurin, Cystein, Emu Oil a Biotin.

Technologie

Revita ® nejúčinější šampon stimulující růst vlasů dostupný na trhu, je konečný výsledek výzkumu DS Laboratories. Revita je účinná kombinace aktivních ingrediencí speciálně navržených k tomu, aby udržovaly zdravou a vitální pokožku hlavy, vlasových folikulů a aby dosáhl nejlepších výsledků v krátkém časovém intervalu. Pro zlepšení této syntetické kombinace DS Laboratories vyvinuly jedinečný (chemicky čistý) způsob získávání ingrediencí pro jejich dlouhodobou účinnost a tím i uchování aktivních molekul.

Výsledky

Revita působí na Vaši vlasovou pokožku a vlasy již od prvního dne použití. Čas, který budete potřebovat pro pozorování prvních výsledků je závislý na pokročilosti vypadávání vlasů. Bez ohledu na to, jak intenzivní a pokročilé je u Vás vypadávání vlasů, bude mít denní používání Revity účinek zlepšení vitality vlasové pokožky, stavu vlasů a stimulaci jejich růstu.

Bezpečnostní informace

Revita je velmi bezpečný šampon k ošetření různých druhů vypadávání vlasů. Všechny sloučeniny použité v Revitě mají velmi nízký výskyt nežádoucích účinků. Pokud je Revita aplikována správně, je nejen bezpečná, ale ve skutečnosti potřebná pro udržení zdravé pokožky hlavy. Kvůli vyšším koncentracím vzácných surovin použitých v Revitě nebo pokud je Vám známa Vaše citlivost na některou surovinu, měl(a) byste se vyhnout používání šamponu Revita.

Kontraindikace

Revita je bezpečná v kombinaci s dalšími produkty na ošetření vypadávání vlasů (např. s těmi které obsahují minoxidil). I tak se můžete informovat u výrobce o možné reakci jiných prostředků s ingrediencemi použitými v šamponu Revita.

Použití

Po aplikaci Revity jemnou masáží nechte působit na pokožku hlavy 1-2 minuty a opláchněte. Potom opakujte a nechte působit 3-5 minut. Pokud chcete, použijte následně kvalitní kondicioner. Pro optimální výsledky by měl být šampon Revita používán minimálně 5x týdně, je vyroben pro každodenní používání.


cena: 99999999 Kč   ks  

Pro registrované:

login:
heslo:
 

přihlášení pro registrované, registrace se provádí automaticky po provedení první objednávky


Nejprodávanější: